Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Loff Studio

Kategorie:Projekty,

Ponad 15 letnie doświadczenie realizacyjne Foundera gwarantują najwyższą jakość techniczną i niebanalny zmysł artystyczny, którym zaufały do tej pory takie marki jak: IKEA, BWS, Red Bull, Polska Grupa Zbrojeniowa czy Fundacja Anny Dymnej - Mimo Wszystko.

W projekcie tym mamy 3 zadania:

- zarządzanie strategiczne, którego celem jest wzrost obrotów i pozycji firmy na rynku usług videomarketignowych,

- koordynacja działań marketingowych realizowanych przez zewnętrzne podmioty

- budowa działu sprzedażowego w modelu sprzedaży heurystycznej, która to jest naszą specjalizacją. 

“O tym, że już kilkanaście razy zaufaliśmy Loff Studio i rekomendujemy jego usługi także naszym klientom, decyduje profesjonalizm, twórcze podejście do wszelkich działań i nieprzeciętnie przyjazny stosunek do współpracy. To co wyróżnia ekipę Loff to zawodowstwo! Owszem, realizują wizję i spełniają oczekiwania klienta, ale równocześnie potrafią doradzić i skierować “niefilmową” wyobraźnię na właściwe tory”

Monika Buła - Open Media.

Film to najskuteczniejsza forma reklamy. Wzbogacanie kampanii marketingowej o wysokiej klasy video, dostosowane do wizji i wizerunku firmy, pozwala wyróżnić ją na tle konkurencji a zarazem zwiększyć zainteresowanie marką w Internecie i social media. Udowodniono też, że użycie filmu w kampanii ma bezpośredni wpływ na sprzedaż! Aż 90 % klientów, po obejrzeniu filmu reklamowego, jest bardziej skłonnych do zakupu lub skorzystania z usługi firmy.

Na kanwie przekonania o rosnącej roli video marketingu powstała grupa Loff Studio. Kreatywność i nieskończona ilość pomysłów na podkreślenie wyjątkowości Twojej firmy -to tylko niektóre z zalet Loff Studio wymienianych przez jego klientów.Firma Loff Studio specjalizuje się w klipach reportażowych z eventów, konferencji, szkoleń i prelekcji. Wywiady z ich uczestnikami, wypowiedzi ekspertów z danej branży i pracowników sprawiają, że przekaz jest nie tylko profesjonalny ale też osobisty.

Loff Studio pomoże Ci utrzymać kontakt z Twoim klientami dzięki najbardziej popularnej formie współczesnego marketingu - video blogom (vlogom).Jeśli chcesz podkreślić wyjątkowość swojej oferty a zarazem pokazać jej wysoką użytkowość, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!!