Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Interim Managment

Interim Managment

  • Zastanawiasz się, w jaki sposób rozwiązać konkretny problem w Twojej firmie?
  • Potrzebujesz wsparcia i doświadczenia przy wdrażaniu nowego projektu?
  • A może po prostu rady i chłodnego spojrzenia na sytuację Twojego przedsiębiorstwa?

Interim Management ma na celu podniesienie wartości przedsiębiorstwa w danej dziedzinie oraz osiągnięcie konkretnych rezultatów biznesowych w ustalonym czasie. Opiera się na współpracy, a realizowany jest przez odpowiednią do tego osobę tzw. Interim managera.

Co robimy?

Najczęściej zajmujemy się sprzedażą. Obejmujemy w firmie funkcję managera sprzedaży na z góry określony czas. Sprzedajemy w sposób heurystyczny, odciążając przedsiębiorstwo od tego obowiązku. Jesteśmy skuteczni, nie marnujemy czasu, a co za tym idzie pieniędzy klienta. Równocześnie opracowujemy modele sprzedażowe, rekrutujemy i szkolimy handlowców, po to, aby móc odejść z firmy i zająć się kolejnymi zleceniami.

Co zyskujesz?

  1. Nie masz spadków sprzedaży. Zanim wdrożymy nowych handlowców, sprzedajemy osobiście.
  2. Otrzymujesz płynną zmianę modelu sprzedaży bez strat w toku procesu.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Poza sprzedażą przeprowadzamy interim management w zakresie zarządzania spotkaniami zespołów. Dzięki temu, że sami jesteśmy managerami i aktywnymi przedsiębiorcami, możemy wejść do firmy, by na określony czas przejąć zarządzanie dowolnym procesem biznesowym.

Prowadzimy krótkie lecz efektywne spotkania tak aby z tygodnia na tydzień widzieć rezultaty wspólnej pracy. Występujemy w roli “zewnętrznego dozorcy”, który pilnuje, by zadeklarowane przez członków zespołu zadania zostały zrealizowane w ustalonym czasie.