Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Blog

Co najbardziej cenią pracownicy?

Wysokie wynagrodzenie czy dobra atmosfera w firmie? Odpowiedź może wydać się zaskakująca...

Stop z ofertowaniem! Nie sprzedawaj, spraw, żeby klient chciał kupić!

Wyobraźmy sobie taką sytuację, klient sparametryzował to, co chce kupić. Wskazał konkretny model samochodu; czarny, z podgrzewanymi siedzeniami, otwieranym dachem itd. Gdy już to wszystko ustalił ze sprzedawcą, przechodząc przez jego kolejne dociekania, jakie jest prawdopodobieństwo, że on nie będzie chciał kupić wybranego produktu? Znikome! W końcu to jego oferta, on ją sam napisał.

Po co managerowi feedback?

Często dajesz swoim pracownikom informację zwrotną, ale czy sam ją otrzymujesz? Czy wiesz jak przekazywać jasne i czytelne komunikaty, aby osiągać zadowalające rezultaty? Jak sprawić, żeby ludzie nas słuchali i realizowali określone cele? Dowiedz się, czym jest feedback managera i dlaczego warto uzyskać opinię od osób z zewnątrz.

Korekta toru jazdy, czyli kilka słów o feedbacku

Czy wykonuję swoją pracę poprawnie? Jeśli nie, to gdzie leży błąd? Takie pytania z pewnością zadaje sobie niejeden pracownik. Jeżeli jego wątpliwości są szybko rozwiewane, wzrasta poziom motywacji do pracy, jeżeli nie, następuje ogólne zniechęcenie, a w konsekwencji kumulacja problemów. Dowiedz się, czym jest feedback negatywny, a czym pozytywny i przekonaj się, dlaczego systematyczne dawanie informacji zwrotnej zaprocentuje w przyszłości.

Kilka słów o podejściu heurystycznym, czyli w jaki sposób sprzedawać, aby mieć z tego przyjemność

W wielu firmach sprzedaż kojarzona jest z procesem wykonywanym automatycznie. Handlowiec otrzymuje gotowe narzędzia, w tym lejek sprzedaży i zaczyna powtarzać ten sam schemat niezależnie od klienta, aby ten tylko dokonał zakupu.

Szkolenie sprzedażowe - jak to robimy?

To pytanie z pewnością zadaje sobie codziennie niejeden handlowiec. Na rynku nie brakuje szkoleń poświęconych sprzedaży. My jednak proponujemy takie, które odchodzi od utartych schematów. Nasze szkolenie poprowadzi Cię od kontaktu dokontraktu!...

Chwyć za młotek! Czy i po co się szkolić?

Szkolenia to często obowiązkowy, a do tego bardzo modny sposób podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Czy rzeczywiście wpływają one na rozwój pracowników, a tym samym zwiększają wydajność firmy? A może to tylko niepotrzebne “widzimisię”, które dodatkowo sporo kosztuje?

Habitat podczas Dni Otwartych Asbiro

Podczas Dni Otwartych ASBIRO poznaliśmy wielu interesujących przedsiębiorców, mieliśmy też okazję powiedzieć co nieco o tym, co robimy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, czym się zajmujemy i co to jest culture brunch zachęcamy do obejrzenia wideo!

Audyt sprzedaży krok po kroku

Wiesz, że coś dolega Twojej firmie i chcesz skorzystać z pomocy zewnętrznego konsultanta, ale masz pewne obawy, co do przebiegu samego audytu? Chcesz wiedzieć, które narzędzia Twojej pracy będą sprawdzane?

Co to jest audyt sprzedaży?

Uważasz, że Twoja firma nie wykorzystuje swojego potencjału? Nie zadowalają Cię obecne wyniki sprzedaży? Wiesz, że coś jest nie tak, ale nie potrafisz powiedzieć co? Lekarstwem na dolegliwości Twojej firmy może być audyt sprzedaży, a konkretnie recepta, którą otrzymasz po zdiagnozowaniu choroby. Dowiedz się, czym tak naprawdę jest audyt sprzedaży i dlaczego to jedna z najlepszych rzeczy, którą możesz zafundować swojej firmie!