Po pierwsze nie przeszkadzaj (w rozwoju swojego biznesu). Prelekcja Jacka Mleczko dla Networking Club

Niedawno Habitat for Business miał przyjemność znów wystąpić na spotkaniu Networking Club. Tym razem w roli prelegenta pojawił się Jacek Mleczko  z programem pt. “Po pierwsze nie przeszkadzaj (w rozwoju swojego biznesu). 

Spotkanie zrelacjonował Konrad Szczypczyk : 

Piętnaste spotkanie odbyło się 23.01. jak zawsze na ul. Fabrycznej 13. Jacek opowiadał o barierach jakie sami sobie stawiamy na drodze rozwoju naszego biznesu. Wynikają one z naszych przekonań, doświadczeń i kształtują to w jaki sposób reagujemy na różnego rodzaju wydarzenia. W swoim wystąpieniu sugerował żebyśmy zaczęli projektować rzeczy pozytywne, które staną się naszym boosterem rozwoju, zamiast skupiać się na negatywnych przeszkodach, które w pętli wzmocnienia powodują efekt Pigmaliona.  

Zapraszamy do obejrzenia surowego materiału z jego wystąpienia LINK 

Oprócz Jacka występował także Michał Blak – co founder Edrone, z prelekcją pt. “Shaping the culture”. Opowiadał o kulturze w organizacji i ich własnej metodzie bazującej na tym, że w firmie nie ma procesów. Edrone ma dwa oddziały w Polsce i Brazylii, przez co opiera się na kontekście i wykorzystuje różnice kulturowe, aby wyciągnąć najlepsze praktyki z obu oddziałów firmy. To co uważam za ważne w kontekście firmy Michała to to, że firma ma 7mln dolarów ARR czyli powtarzalnego przychodu rocznego i w ostatnim czasie zdobyła 20 mln zł inwestycji.  

Zainteresowanych tematem zachęcamy do przeczytania artykułu My Company LINK 

Na kolejnym 16stym spotkaniu, które odbędzie się 08.02. wystąpi zaprzyjaźniony przedsiębiorca Mariusz Krawiec z prelekcją “Codzienna rutyna oczami operatora Sił Specjalnych”. Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu. Możliwość odebrania kodu zniżkowego u Konrada Szczypczyka – konrad.szczypczyk@habitat4b.com lub pod numerem 787 645 746

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *