Relacja ze spotkania Networking Club #18. W roli prelegentów – Jacek Jamborski i Gabriela Gil.

Mamy dla Was zaległą relację ze spotkania Networking Club, które odbyło się 11.03.2024. Było to już 18-te wydarzenie integrujące społeczność krakowskich przedsiębiorców. 

Jak zwykle wystąpiło dwóch prelegentów. Pierwsze wystąpienie Gabrieli Gil dotyczyło marketingu i koncepcji DISC. 

Drugim prelegentem był Jacek Jamborski – Dyrektor Zarządzania Operacyjnego EDISON NEXT Polska sp. z o.o.  Z Jackiem mamy przyjemność współpracować od ponad 5 lat, a mając świadomość jak bardzo zajętym jest człowiekiem, tym bardziej jesteśmy mu wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się doświadczeniem. 

Jacek mówił o zarządzaniu zespołem w sytuacji kryzysowej. Ponad 10 lat rozwoju międzynarodowej korporacji będącej częścią największego europejskiego koncernu energetycznego, to potężna skarbnica przypadków i konkretnych rozwiązań. Niestety TEDex-owa formuła prelekcji, pozwoliła na zaprezentowanie jednego studium przypadku oraz na wyciągnięcie jednego głównego wniosku – jeśli chcesz w dużej organizacji sprawnie zarządzać kryzysem i budować coraz to skuteczniejszy zespół – bądź jak Andrea Pirlo – bądź skutecznym środkowym pomocnikiem. 

Zdjęcia użyte w tej aktualności wykonał jakże utalentowany Adam z Pracownia Męskich Portretów 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *