Świętujemy Pierwsze Urodziny Bioshi S.A.

Z radością informujemy, że firma Bioshi S.A., w którą zainwestowaliśmy, obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny! 

Dla Bioshi był to ekscytujący rok pełen wyzwań i działań rozwojowych. Pracowaliśmy nieustannie, by realizować naszą misję i dostarczać odbiorcom najwyższej jakości produkty wspierające zdrowy styl życia. 

Jesteśmy dumni, że jako międzynarodowa platforma e-commerce zaopatrujemy obecnie w zdrową żywność, kosmetyki naturalne i eko akcesoria mieszkańców aż 13 krajów europejskich. 

Nie spoczywamy jednak na laurach! Jesteśmy ambitni i pełni energii do dalszego działania. Planujemy wciąż tworzyć i rozwijać innowacyjne produkty i usługi związane ze zdrowym odżywianiem i ekologią na szeroką skalę. 

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez ten rok. To okazja, aby podziękować inwestorom, którzy dali się porwać naszej wizji. Wreszcie – szczególnie dziękujemy naszym klientom za całe zaufanie, jakim nas darzycie. To dzięki Wam możemy się wciąż rozwijać, a Wasze opinie i wsparcie są dla nas nieocenione. Wasza obecność jest naszym motywatorem do działania. Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie przyszłość i liczymy, że będziecie nam nadal towarzyszyć! 

Przy tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy dla Was prezent. Do końca tego tygodnia skorzystacie z urodzinowego rabatu -17% na wszystkie produkty. Wystarczy, że w koszyku użyjecie kodu: BIRTHDAY1. Kod jest ważny we wszystkich sklepach. Do zobaczenia! 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *