Już niebawem Jacek Mleczko w roli prelegenta na ConnectUs. Wydarzenie pt. „Zmiany w karierze – rewolucja, ewolucja?”

Habitat for Business w postaci Jacka Mleczko jak prelegent na wydarzeniu: „Zmiany w karierze – Rewolucja, Ewolucja?”. ConnectUs Kraków przed nami.

Jacek Mleczko na co dzień motywuje przedsiębiorców i managerów do znajdowania pozytywnych aspektów zarządzania oraz czerpania radości z realizacji w swoich rolach. 

Prowadząc firmę doradczą opiera się na holistycznym wejrzeniu w człowieka oraz organizację. Wspiera procesy decyzyjne oferując tzw. “second opinion”. Zawodowo łączy role przedsiębiorcy, wspólnika, konsultanta, szkoleniowca, mentora, negocjatora i sprzedawcy. 

Doświadczenia zawodowe zdobywał w Stanach, gdzie jako nastolatek podejmował pierwszą pracę i gdzie zdobywał pierwsze szlify menedżerskie. Po powrocie do Polski prowadził różnorakie firmy odnosząc zarówno sukcesy jak i porażki. 

Uczył się biznesu metodą własnych błędów, aby po kilku latach praktyki skosztować nieco teorii. Dyplom MBA na Oxford Brookes University obronił pracą nt. Strategii Błękitnego Oceanu. 

Dewizy, którymi kieruje się Jacek: 

 – Dostarczać wartość

 – Być “inclusive”

 – Budować na fundamentach zaufania

 – Czerpać radość z pracy 

Ze wszystkich ról, od prawie dwóch lat najbardziej ceni sobie rolę dziadka 

Uwaga Event już tuż tuż – 21.03.2024! Już niebawem Grupa ConnectUs Kraków rusza z zapisami. Bądźcie na bieżąco i zaobserwujcie ich profil na Linkedin. LINK TUTAJ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *